| alexs99 a întrebat:

Danke bitte! Ce parere aveti despre castigarea UCL de catre Bayern Munchen? Si inca o data multumim Bayern pentru o seara minunata! Hai Bayern!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că a fost cea mai bună finala UCL din ultimii 6-7 ani. Extraordinare ambele echipe. Dar, cum era şi de aşteptat, echipa mai bună s-a impus. Felicitări Bayern!

6 răspunsuri:
| SoRyNeScku a răspuns:

Sunt foarte CRIZAT!
Am vrut nespus de mult sa castige Dortmund finala, asa ocazie n-o sa mai aiba curand. Gotze pleaca, Lewandowski la fel, mai pleaca inca 2, poate si antrenorul si aia e, gata cu echipa, pe cand la Bayern daca pierdeau venea Guardiola si avea ce sa castige, acum? Vine doar sa pastreze UCL.

Oricum, a fost un meci frumos, faze frumoase, la asta ma si asteptam.

| Ibrahimovic a răspuns:

Bayern a meritat victoria, dar a fost o finala care nu prea mi-a placut. Mai ales gulurile care nu au aratat deloc ca pentru o finala Uefa Champions League.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In seara asta Bayern nu prea a jucat, a avut si noroc cu arbitrajul. Oricum, ma bucur ca Bayern a castigat.

| Urpaniel a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai fost orb? Borussia a avut noroc, mari ratări ale bavarezilor mai ales cele ale lui Robben, nu ştiu cum poţi spune că ei au avut noroc, meciul a fost echilibrat, dar Bayern a fost mult mai potentă în atac, şi ghinion mare la finalizări.

| MihaiGe a răspuns:

Merita cu adevarat aceasta victorie.
Hai munchen!

| MLorand78 a răspuns:

O finala spectaculoasa stricata de arbitru. Cum sa nu dai al doilea galben lui Dante la faza penaltiului? Bravo Weidenfeller! Bravo Neuer! M__e Gotze! Respect Grosskreutz!