| cosmo123 a întrebat:

ce parere aveti de animal pak?

http://www.megaproteine.ro/Performanta-sportiva/Animal-P ak/
sunt bune? am 18 ani, si vreau sa ma mai "implinesc". sunt bune?
nu am mai luat niciodata proteine.

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Animal pak este un supliment de vitamine&minerale, nu sunt proteine. sunt bune, desi pentru nevoie tale de incepator este prea mult. corpul tau la inceput nu o sa aiba nevoie de atat de multe vitamine si o sa le elimine (surplusul ma refer) si dai bani multi pentru un supliment care este "out of your league". daca vrei vitamine opteaza pentru ceva mai pentru incepatori, cu un procent de DZR mai mic decat ce contine pak-ul. gen un optimum nutrition, biotech usa for men, one a day.
daca vrei detalii in domeniu, da PM

| Cosmin86 a răspuns:

Animal pak nu contine DELOC proteine

de ce zici "proteine" unui asmenea produs?

daca HABAR NU AI despre ce e vorba, de ce cumperi?