| mafiotuXXL a întrebat:

Nu stiut ce sa imi iau pentru sala Animal Pack sau Animal Stak.
http://www.megaproteine.ro/Performanta-sportiva/Animal-S tak/
vreau un raspuns cat se poate de serios nu misto.
Dau Fundita...

4 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

In principiu animal pak, dar sincer am ajuns la parerea ca il poti inlocui foarte usor cu niste vitamine si minerale mai ieftine, iar aminoacizii ii poti lua separat, cei pusi pe ambalajul produsului sunt in cantitati extrem e mici doar sa fie cat mai mare lista.

Animal M-stak am folosit si sincer nu ma incantat deloc, dar in schimb am folosit alt stimulent hormonal foarte bun, testo xplode sau tribulus de la weider

| Dkgray a răspuns (pentru SpaNu88):

Ce complex de vitamine iei?

| SpaNu88 a răspuns (pentru Dkgray):

Optimen

| Dkgray a răspuns:

Un complex de vitamine si minerale este esential. Deci Animal Pack.