| Rauuul a întrebat:

sunt ectomorf si vreau sa iau ceva suplimente... am 65 kg 18 ani si 1.78 m... http://www.megaproteine.ro/Performanta-sportiva/Animal-P ak/ am citit foarte mult despre animal pak. stiu, sunt foarte bune. dar cu o alimentatie sa zicem buna, nu foarte buna, si cu astea, as pune 5 kg?

3 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Pai daca nu ai o alimentatie buna degeaba mai bagi sala.5kg de masa musculara in 1 an vrei sa zici nu?

| Rauuul explică (pentru SiLaS):

In 5-6 luni...am zis o alimentatie buna, dar nu foarte buna

| SiLaS a răspuns (pentru Rauuul):

Lasa un reply cu meniul tau zilnic ca sa iti pot spune unde gresesti