| hibrid112 a întrebat:

Ce parere aveti despre GFX8 da rezultate?

7 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Da, este un supliment bun.

| andrei1237 a răspuns:

In mare masura, da.

| florynmondialul a răspuns:

Da este un produs bun! se vad rezultate dar ti-as recomanda pentru masa musculara altceva mai bun:http://b2b.bodytimero.com/ro/4720-DYMATIZE-Super-Mass-Gainer.html nu este cu mult mai scump ca gfx-ul dar este cu mult mai bun!

| Goldenboy97 a răspuns (pentru florynmondialul):

Nu este mai scump decat gfx dar este plin de carbohidrati si foarte putine proteine...Plus ca intr-o saptamana se termina deoarece portile sunt imense.

| florynmondialul a răspuns (pentru Goldenboy97):

Pai iei mai putin ca intr-adevar portiile sunt mari dar fata de gfx e diferenta ca de la cer la pamant!

| NDC12 a răspuns (pentru florynmondialul):

Nu iei mai putin, iei cat trebuie. Daca vrei sa iei suplimente, sau daca iei nu pui mai putin ca sa iti ajunga mai mult timp. Ori le iei cum trebuie ori nu le mai iei deloc, daca timp de 5 luni sa zicem eu iau un supliment si iei si tu acelasi supliment dar mai putin, ca sa iti ajunga mai mult eu o sa am rezultate mai bune, nu tu. Totusi nu trebuie luat nici cat scrie pe site, ca poate sa zica iei 3 cupe pe zi de exemplu, dar tu nu ai nevoie numai de doua( un exemplu ), si ei iti zic asta ca sa il termini mai repede sa cumperi iar, pentru marketing. Suplimentele trebuie luate " cu cap ".

| NDC12 a răspuns:

E plin de zahar. Multi din carbohidratii lui sunt zahar.