| TudorCz a întrebat:

Ce parere aveti despre M-Stack de la universal nutrition?

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Animal M-Stak este un supliment a carui formula stimuleaza cresterea in masa musculara, dezvolta forta si rezistenta la efort si creste productia naturala de testosteron. Universal Nutrition recomanda Animal M-Stak culturistilor care intampina dificultati in cresterea in masa sau celor care nu mai reusesc sa depaseasca un anumit stadiu de dezvoltare musculara.
Animal M-Stak contine un amestec de ingrediente din plante si aminoacizi care influenteaza cresterea in masa musculara si a energiei. O singura servire de Animal M-Stak contine 750 mg dintr-un complex natural de flavone/ sterone, 3000 mg dintr-un complex anticatabolic de aminoacizi si 1000 mg dintr-un complex adipogen.