| Remersent a întrebat:

Ce parere aveti despre meciurile din aceasta seara, din cadrul CL?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Bayern a aratat ca nu are niciun motiv sa obtina victoria, nu s-a prea intrebuintat, iar Arsenal a marcat dupa un fault clar facut de Podolski asupra lui Lahm.La Atletico-Milan, milanezii au dovedit ca trec printr-o perioada nefasta.Atletico cred ca se va opri in faza urmatoare, dar a facut o figura frumoasa in UCL si merita acest sfert de finala.
O zi buna.

2 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

Pai in CL exista 2 mari favorite si in ea NU este Real Madrid ci Bayern ori Barcelona dar oricum se vor intalni cele doua asa ca va fi ori castigatoarea acelui meci Barca-Bayern si Real Madrid... Si Chealsea ar fi o solutie, dar slaba

| asdfgh23 a răspuns:

Pai jucatorii de la bayern si arsenal n-au idee cum se bate un penalty, iar Milan este prea slaba ca sa faca fata la nivelul asta