| Alinaka a întrebat:

Ce parere aveti despre weider nos x10 908g? detalii produs aici http://www.culturism.net/preworkout-creatine/weider-nos- x-10-908-g.html

3 răspunsuri:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Produsele weider sunt printre produsele de top in foarte multe tari. Intrebarea este urmatoarea... Vrei sa iei acet supliment?

| Alinaka explică (pentru CulturismsiFitness):

Sincer da, l-am cautat ceva vreme dar cred ca l-au scos din fabricare.

| Alinaka explică (pentru CulturismsiFitness):

Am trecut peste aceasta postare dupa multi ani si voiam sa fac un update. Acel produs nu se mai fabrica de mult si un raspuns legat de produsele Weider... nu mai sunt in top de mult, azi sunt facute in Spania, doar pretul a ramas sus, calitatea este slaba fata de ce celelalte marci care au inovat mult, vezi Kaged Musle si Pre Jym.