| iulibrasov a întrebat:

CE pareri aveti despre brutal anadrol este bun de ceva v-a ajutat in cresterea masei musculare astept raspunsuri cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

NU e bun pentru nimeni, mai ales la 17 ani, practic daca nu esti sportiv profesionist nu merita sa iei nimic in fara de proteine, adica poti sa iei numai proteine pudra atat. NU ai nevoie de nimic mai mult, sa te feresti in special de creatina si produsele energizante care contin taurina pentru ca iti afecteaza inima iremediabil.

6 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Cati ani ai ?

| iulibrasov explică (pentru hummer24):

17 ani daca nu e bun ce imi recomanzi

| iulibrasov explică (pentru hummer24):

Atunci ce ai zice sa folosesc

| hummer24 a răspuns (pentru iulibrasov):

NU e bun pentru nimeni, mai ales la 17 ani, practic daca nu esti sportiv profesionist nu merita sa iei nimic in fara de proteine, adica poti sa iei numai proteine pudra atat. NU ai nevoie de nimic mai mult, sa te feresti in special de creatina si produsele energizante care contin taurina pentru ca iti afecteaza inima iremediabil.

| iulibrasov explică:

AM 17 ani daca nu e bun ce imi recomanzi?

| iulibrasov explică:

Am 17 ani daca nu e bun ce imi recomanzi?

| iulibrasov explică: