| indragostituspun a întrebat:

Raspundeti doar ce stiti! Ce parere aveti despre Brutal Anadrol? Am auzit accelereaza foarte mult cresterea masei musculare, este adevarat?

8 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Imi place la nebunie, dar are o cantitate exagerata de cofeina la 3 capsule, cat recomanda ei. reactioneaza asemanator creatinei numai ca nu da retentie de apa.

| radleu a răspuns:

Cinstit nu am incercat, dar am inteles ca e adevat...insa poate sa aiba si efecte adverse....mai bine incepi sa te ocupi cu sportul big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru radleu):

Crezi ca suplimentele se folosesc fara sport? straight face

| indragostituspun explică (pentru Cosmin86):

Normal ca nu! Merg la sala si vreau sa accelerez cresterea masei musculare, si am inteles ca acest produs este folositor

| radleu a răspuns (pentru indragostituspun):

Iti zic ca e folositor, dar fii atent happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru indragostituspun):

Eu zic ca mai ai pana acolo ( concentrat proteic, vitamine & minerale, enzime, creatina, glutamina ).

| Constantin_Ghita_1983 a răspuns:

Am luat anadrol brutal o luna de zile, 3 capsule inainte de antrenament, combinat cu arginina si gfx, dar nu prea se vede mai nimic, am un program care merg la sala

| AlexVlad38 a răspuns:

Brutal anadrol nu este bun de nimic, am luat o luna dar nimic absolut nimic