| Alin4yk a întrebat:

Ce sa fac ca sa-mi creasca mai repede fundul? va rog raspundeti-mi dar fara operatii,pastile,sau prostii va rog, doar exercitii daca stiti))

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Te duci la sala regulat, iar intr-o luna se vor vedea rezultatele.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca stai pe el creste destul de bine.

| MioaraParalescu a răspuns:

Faci genoflexiuni, e cel mai bun exercitiu pentru dezvoltarea muschilor fesieri.

| IsabelaIssa a răspuns:

Cauta pe youtube exercitii pentru fesieri.

| Muschilosul a răspuns:

Iti trebuie exercitii gen indreptari pentru a dezvolta musculatura soldurilor unde se afla glutei(fundul).

Fa genoflexiuni dupa care niste indreptari romanesti si ceva fandari.