| seby12345 a întrebat:

Am 14 si am penisul in erectie de 8 cm. O sa implinesc in curand 15 ani si as vra sa-mi incep viata sexuala. Ceva propuneri cum sa mi-l maresc fara operatii pastile, niste exercitii. Daca ati pute sa imi spuneti cum sa slabesc mai repede si eficient prin exerciti de sport, cele mai eficiente exercitii?

Răspuns Câştigător
| Gabytzulive a răspuns:

Nu conteaza cat il ai acum...deabea ai ajuns la pubertate sau o sa ajungi foarte curand, si o sa incepi sa te maturizezi, voce ingrosata par pubian, sperma, testicole marite si bineinteles o sa ti se mareasca si penisul in dimensiuni, e un lucru normal, chiar daca esti un pic mai lent in crestere, bafta

3 răspunsuri:
| Mrlove a răspuns:

Http://www.marireapenisului.eu/ uite aici fa exercitii ( ps chiar merg stiu de la un prieten) bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stay calm eu am 14 ani si il am cam tot la fel nu ie nici o problema cred! avem timp sa crestem in plus eu ma dezvolt mai greu am 1, 54 parca si de abia mi-a dat parul la subrat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai timp sa cresti don't worry. Cat despre exercitii trebuie sa le cauti pe net sau un dispozitiv de alungire cum sunt pe http://www.marirepenis.com sau pe http://www.marireapenisului.info. Trebuie sa ai mai multa incredere in tine in acelasi timp.