| realorfantastik a întrebat:

Ce spuneti, marcheaza ambele echipe : Napoli-Roma? ma gandeam sa pun 100 de lei pe MA...Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Abcd1234ef56 a răspuns:

Off... ai ratat o mare ocazie, dar asta e, nimic nu e sigur! Eu de vreo 5 ani n-am mai pariat, iar in ianuarie am avut ocazia 3 saptamani sa pariez si, iti spun sincer, n-am investit multi bani, maxim 20€ si am pierdut cel putin 300€. Cel putin 4 bilete am pierdut pe un singur meci (de ex aveam 6 meciuri castigate si trebuia sa se joace Sassuolo - AC Milan, minutul 14 scorul era 0-2, rezultat final 4-2; de necrezut! Vineri tot la fel imi iesise toate, mai avea sa joace rasurile ale de la Anderlecht, jucau in deplasare la o echipa necunoscuta si au luat-o cu 2-0). Prefer sa pierd 2, 3 meciuri decat unul! Iti las link-ul asta sa te orientezi si de ce nu, poate te si inspiri:

http://www.biletulzilei.pro

Iar aici iti las un link cu toate definitiile handicapului asiatic

http://handicap-asiatic.net

Poate data viitoare ai curaj si noroc!

10 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu cred ca marcheaza ambele echipe, ai putea incerca 2-4 goluri la o cota asemanatoare.
O zi buna.

| Abcd1234ef56 a răspuns:

Nu se stie niciodata ce se poate intampla in sport! Daca n-ar fi surprizele, ar da faliment casele de pariuri ori nici nu-si mai aveau rostul!
Totusi MA (ambele echipe marcheaza) este o varianta foarte buna, ai sanse mari sa-ti iasa, dar ai si o cota foarte buna!
Parerea mea este ca ai sanse mari sa castigi... risca!
Eu am pierdut duminica pe Napoli. Tot la fel am pus ca MA si i-au distrus Atalanta!
Niciodata nu seamana un meci cu altul! Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Abcd1234ef56 a răspuns (pentru realorfantastik):

Da... 3-0

| Abcd1234ef56 a răspuns:

Iata ca pana la urma au marcat ambele echipe! Ai castigat, daca ai pariat pe ei! Feliciari!

Răspuns utilizator avertizat
| Abcd1234ef56 a răspuns (pentru realorfantastik):

Off... ai ratat o mare ocazie, dar asta e, nimic nu e sigur! Eu de vreo 5 ani n-am mai pariat, iar in ianuarie am avut ocazia 3 saptamani sa pariez si, iti spun sincer, n-am investit multi bani, maxim 20€ si am pierdut cel putin 300€. Cel putin 4 bilete am pierdut pe un singur meci (de ex aveam 6 meciuri castigate si trebuia sa se joace Sassuolo - AC Milan, minutul 14 scorul era 0-2, rezultat final 4-2; de necrezut! Vineri tot la fel imi iesise toate, mai avea sa joace rasurile ale de la Anderlecht, jucau in deplasare la o echipa necunoscuta si au luat-o cu 2-0). Prefer sa pierd 2, 3 meciuri decat unul! Iti las link-ul asta sa te orientezi si de ce nu, poate te si inspiri:

http://www.biletulzilei.pro

Iar aici iti las un link cu toate definitiile handicapului asiatic

http://handicap-asiatic.net

Poate data viitoare ai curaj si noroc!

| ShdDidutz a răspuns:

Marcheaza ambele.

| curious01 a răspuns:

Da, cu siguranta marcheaza ambele, dar ce inseamna MA?

Răspuns utilizator avertizat
| Unseen a răspuns:

Da, ma astept sa castige Roma.