| Cezar_Manea_2001 a întrebat:

Cine credeti ca este mai bun messi sau Ronaldo?

Răspuns Câştigător
| PaulNeagu a răspuns:

Binenteles ca Ronaldo, adica, totusi e golgheter in campionatul Spaniei, chiar daca Messi e cel mai bun marcator din istoria Spaniei. Ronaldo e golgheter in Champions League, chiar daca Messi e cel mai bun marcator din istoria Champions, Ronaldo mai are 3 goluri si il ajunge. Pai... Ronaldo are mai multa experienta! e mai rapid ca Messi, si are suturi puternice, driblinguri impecabile care nu toti le pot face. Messi are multe pase de gol, dar si multe goluri. Acum e alegerea ta. Eu ti-am spus cate ceva despre acesti jucatori. Bft!

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

In primul rand ar fi trebui sa stii ca Messi e un nume. Iar un nume se scrie cu litera mare!

Raspuns: Cristiano Ronaldo.

| neutrino a răspuns:

Mutu!

| Elena97M a răspuns:

Ronaldo a ajuns cine este prin munca, insa Messi s-a nascut cu talentul acesta.

| i0oOoOo0 a răspuns:

Messi, daca iti place tactica.
Ronaldo, daca vrei forta.
Fotbalul e joc de echipa si consider ca Messi e mai bun happy

| danielgurgui98 a răspuns:

CR7

| DjAndReY a răspuns:

Sa fim seriosi, Messi este mai bun deoarece echipa nu se poate descurca fara el, adica cand nu joaca se vede diferenta iar Real Madrid se poate lipsi de Ronaldo(parerea mea)

| PaulNeagu a răspuns (pentru DjAndReY):

Asa este, dar nu te-ai gandit foarte mult inainte sa raspunzi! Real Madird C.F. se descurca fara Ronaldo, pentru ca are echipa valoroasa mult mai buna decat celor de la F.C. Barcelona.