| Andrei2504 a întrebat:

Cine credeti ca o sa castige in seara asta Supercupa Spaniei?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil real

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spre marea mea suparare cred ca va fi Real Madrid cea care va lua cupa. Cred ca meciul va avea cam acelasi curs ca al finalei Champions League.

| AdrianaBacescu a răspuns:

A fost vineri-seara, au castigat Atletico si gasca de jucatorii lui Diego Simeone.

| Hopahopa a răspuns:

Daca vrei sa bagi la pariuri incearca un X pauza daca vrei doar asa sa aflii niste pareri eu zic ca Atletico fiindca joaca acasa si acasa la ei e greu sa ii bati!

| SkepT a răspuns:

Atletico Madrid

| Matveev_Victor-Nicolae_2000 a răspuns:

Real Madrid castiga mereu.