| NemNUZ a întrebat:

Cine i-a campionatul, ce credeti m-ai are sanse steaua sau e gata de ea?

9 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

CFR Dinamo sau Vaslui... sper ca Vaslui sa il ia in plus are numai meciuri usoare acum pe final.

Steaua mai are sanse dar nu cred ca va ibuti totusi minunea...

| MrAngelus a răspuns:

Steaua mai are sanse. Ia uite, stire: Echipa Steaua Bucureşti a coborât două poziţii şi ocupă locul 82 cu 131, 5 puncte, în clasamentul pe luna aprilie al Federaţiei Internaţionale de Istorie şi Statistică a Fotbalului (IFFHS), fiind formaţia română cel mai bine clasată în această ierarhie.

Se scrie "ia" nu "i-a". Si se scrie "mai" nu "m-ai".

| NemNUZ explică (pentru MrAngelus):

Ok scuze stiu ca m-am grabit si am scris gresit, parca esti mama laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua n-a avut şanse niciodată şi nici n-o să aibă cât timp va fi condusă de incompetenţi şi idioţi.

Campionatul se joacă între dinamo, cfr şi Vaslui. Eu sper să iasă campioană Vasluiul.

| IonutAxi a răspuns:

Steaua n-a avut şanse niciodată şi nici n-o să aibă cât timp va fi condusă de incompetenţi şi idioţi.

Campionatul se joacă între dinamo, cfr şi Vaslui. Eu sper să iasă campioană Vasluiul.

| DoodyAlexx a răspuns:

La campionat eu spun ca nu mai are sanse, insa la un loc 2-3 da, desi mi-as dori enorm de mult sa castige steaua pentru ca sunt stelist de cand eram mic si imi e greu sa o vad in ce hal a ajuns

| serios54 a răspuns:

Pai depinde cum joaca, eu find inca fan Dinamo, eu cred ca Steaua are sanse de 70% Iti fac un top cu echipe periculoase:
1.CFR cluj
2.Rapid
3.Vaslui
4.Steaua
5.Dinamo