| beast5 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu ceva?
ok, eu fac fotbal de jum d an si nu stiu cum sa fak, sa am tehnica mai buna... ok, am viteza si sut dar nu am tehnica
shi chiar imi doresc foarte mult sa am o tehnica buna.
cine stie sa'mi spuna? ok as fake orice pentru o tehnica buna

Răspuns Câştigător
| Cioban97 a răspuns:

Salut, daca vrei sa ai o tehnica buna te sfatuiesc sa iti cumperi o minge buna(in cazul in care nu ai pana acum) si sa incerci sa faci cat de multe duble de pe un picior pe altul. Apoi incearca la un perete (stand la 1-2m distanta de el) sa lovesti mingea cat cu un picor cat cu altul pentru ati creste viteza de reactie.Du-te intr-un loc unde iti poti aseza cateva "jaloane" si incearca sa treci cu mingea cat mai aproape de picior(chiar si intre picioare ce ea) printre ele.
Si in ultimu rand incearca sa joci fotbal cu baieti nu prea experimentati incercand sa treci de ei(astfel prinzi curaj) iar cand nu reusesti nu te descuraja alearga ca sa recuperezi mingea sa poti incerca iarasihappy

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca nu ai talent din nascare, trebuie mult antrenament, si cu timpul vine si tehnica.

| Cosmin86 a răspuns:

Ai putea sa inveti sa scrii intai, ca te exprimi ca un analfabet

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

A lipsit de la orele de romana ca sa se duca la fotbal. Din cauza asta scrie asa.

| beast5 explică (pentru Cosmin86):

Asa scriu eu pe net... e vreo problema?
ok eu vam intr cv daca ma poti ajuta cu cv bine daca nu at mai bine taki

| Cosmin86 a răspuns (pentru beast5):

Am inteles, esti un prost analfabet happy

| beast5 explică (pentru Cosmin86):

Si analfabeta e mata mah taranu dracului
ok, mai bine taci in pz ma*ti de fraier

| Cosmin86 a răspuns (pentru beast5):

Mai usor copil analfabet crescut la coada vacii, ca faci tensiune ( daca stii ce e aia, ca la cat de prost esti nu stii nimic )

| mario1988 a răspuns:

Pai prefate ca ai adversari in fata incearca sa treci de ei prin scheme uitate la ronaldo multa multa bafta!