| Nan11 a întrebat:

Nu sunt bun deloc la fotbal nu stiu ce e cu mine nu le am cu mingea e vreo tehnica ceva ca sa nu te mai intimidezi cand ai mingea a picior

Răspuns Câştigător
| PaulVaRoagaMult a răspuns:

Pai.Sa te invat eu iti trebuie curaj si faci echipa cu niste baieti si in timpu jocului aveti poarta voastra va trebuie un portar si trebuie sa fugi cu mingea spre poarta inamica sau sa sutezi la cei din echipa ta.A si ca sa fii mai bun fa abdomene genoflexiuni si vei vedea ca te vei intari. Sper ca te-am ajutat.Nu e obligatoriu sa-mi dai funda daca vrei imi dai .Succes.Cauta un profesor sa te invete cum sa joci.Salut!

6 răspunsuri:
| ovidiu8msn a răspuns:

Lasa-te de fotbal. Eu asa am facut.

| cavalerul11 a răspuns:

Incerca sa joci cu prieteni tai football si sa nu-ti fie frica

| PaulVaRoagaMult a răspuns:

Mersi de funda! ajut pe oricine

| Nan11 explică (pentru PaulVaRoagaMult):

A pai atunci spune si mie cum sa fac pe o fata sa ma placa tinand cont ca nu sunt chiar frumos m-a refuzat o data si mai sunt vreo 2 baieti care se da la ia

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru Nan11):

Daca nu ai si tu niste vrajeala si niste sarm in tine nu ai sa reusesti. Dupa cum vezi sunt fel si fel de baieti cu fata de spate si totusi au fete (cat de cat frumoase) cum iti explici asta? Simplu: Vrajeala, sa fii glumet... Conteaza si fata in proportie de 60% dar in principiu asta e cel mai important.

| ionuthas a răspuns:

Prefate ca esti singur si nu vede nimeni ca gresesti. crede-ma merge.am ajuns la echipa scoll cu asta