| andreibiker a întrebat:

Cine se uita la fotbal? Cu ce echipa tineti?

Răspuns Câştigător
| BeYourserlf a răspuns:

Eu ma uit ff mult la fotbal, desi sunt fata laughing

Tin cu Steaua si Mioveni love struck

11 răspunsuri:
| AlleXCs a răspuns:

Eu ma uit foooooarte mult la fotbal love struck! Chiar il si practic,cu toate ca sunt fata tongue! Din Romania tin cu Dinamoooooooooooooo`evident! Fortza Dinamooooooooooooo`love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck! Din Europa tin cu mai multe echipe cum ar fi : Udinese love struck,Real Madrid,Bayern Muchen, Fc Porto, Manchester United si multe altele big grin

| Laurentiuuu a răspuns:

Depinde Campionat.
Romaniabig grininamo.
Anglia:Chelsea
Spania:Real Madrid:X
Italia:Milan, Inter
OlandatongueSV
Portugaliatongueorto
Si multe altele happy

| Rush a răspuns:

Depinde cine joaca, daca de exemplu, joaca dinamo cu rapid, tin cu rapid, sau steaua cu rapid, tot cu rapid tin, dar daca otelu joaca cu rapidu tin cu otelul, bafta. Deci cu Otelul si Rapid tin.
Sau echipe internationale cum ar fi Barcelona sau Inter.

| ralucaralu a răspuns:

Sunt de acord cu Victor.

| TomJerry a răspuns:

Barcelona si Steaua

| NuConteazaShinee a răspuns:

Eu nu ma uit la fotbal pentru ca mi se pare o pierdere de timp dar totusi TIN MEREU CU ECHIPA CARE CASTIGA thinking

| RrobByy a răspuns:

Dinamo FC Barcelona
.

| cosmingolf a răspuns:

Romania: Otelul
Spania: Barcelona
Anglia: Manchester United

| andreibiker explică:

Dau fundaaaaa

| stefannnnn a răspuns:

Romania:Craiova
Spania:Real Madrid