| هوراس a întrebat:

CM Punk se va mai întoarce în WWE?

5 răspunsuri:
| iCappy a răspuns:

Nu raspund pentru funda, ca altii. (GhErLeA)
Superstarul de 35 ani CM Punk SE VA INTOARCE la PPV-ul special al WWE-ului SummerSlam, anuntul a fost facut oficial chiar de catre acesta.

| SwechTyop a răspuns:

S-ar putea niciodata sa nu spui niciodata.

| GhErLeA a răspuns:

Fostul Superstar din WWE, CM Punk se va întoarce la televizor duminică seara, pentru prima dată de când a părăsit compania. Din nefericire pentru fani wrestling-ului acesta nu va reveni în ring.

Punk, pe numele său real Phill Brooks a fost anunțat ca invitat special în emisiunea "The Talking Dead" această emisiune se difuzează în fiecare săptămână după încheierea serialului "The Walking Dead". funda please tongue

| هوراس explică (pentru GhErLeA):

Nu am zis nimic de fundă băi cerșetorule rolling on the floor

| iCappy a răspuns (pentru GhErLeA):

Ce ma? visezi LOL