| Anonimuserr a întrebat:

Credeţi că în final se vor califica în grupele UEFA Europa League, Petrolul, Pandurii Tg-Jiu şi Astra Giurgiu? şi de partea cealaltă Steaua Bucuresti în UEFA Champions League?

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cred ca in Europa League doar Pandurii are sanse sa se califice in grupe, Petrolul are un meci foarte greu cu Vitesse.Pacat de Astra, daca reusea un rezultat mai bun in tur probabil se califica mai departe si nu ar fi avut un meci prea complicat in turul 3 preliminar.In Champions League, Steaua o sa se califice la pas daca va avea si noroc la tragerea la sorti pentru play-off.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce meci greu Pandurii cu Levadia Tallin cand au facut egal la ei, sigur vor trece de ei. Petrolul s-ar putea cu noroc sa treaca de Vitesse Arnhem. iar steaua va defila si in grupe, cred.

Răspuns utilizator avertizat
| BlitzLikeXd a răspuns:

Steaua no sa se calfifice in grupe si scoate putine pucte

| AlexisZLS a răspuns:

Petrolul se va duce in grupe
Pandurii pa pa
Astra se va duce si ea in grupe
iar de Steaua nici nu mai DISCUT!

| eueueueueue a răspuns:

-Pandurii daca trece de Levadia va avea 2 meciuri foarte grele cu Hapoel Tel Aviv, iar dupa parerea mea nu va trece mai departe.
-Petrolul nu are nici-o sansa cu cei de la Vitesse.
-Astra are un retur greu cu Omonia.Aici e vorba doar de noroc.
-Steaua sigur se califica in grupe deoarece au un joc foarte bun.Dar le mai trebuie 1-2 atacanti deoarece in ultimele 3 meciuri nu a marcat niciun atacant.
Funda?

| alas a răspuns:

Steaua e deja in champions dar cu o conditiesa nu se ia la cearta cu suporteri altfel nu mai joaca 5-10 ani