| Duckey a întrebat:

Ce credeti ca o sa faca CFR CLUJ in grupele champions league ce loc va ocupa si cate puncte va face? Dar steaua in europa league? Va merge cineva in primavara?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ambele au sanse, totusi pentru Steaua sunt mai mari. As spune ca pentru CFR sunt de cca 40% si pentru Steaua de cca 60%. Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clujul va face 1 punct maxim, dintr-un egal chinuit pe Gruia cu Galatasaray, sau poate nici măcar atât.

Steaua 3-4 puncte, pentru că nu prea are şanse, nu vă luaţi după ce vă zic ăştia la TV, că Molde şi Copenhanga pot fi mai bune decât Stuttgart-ul.

| sodobar a răspuns:

Steaua s-ar putea sa mearga in schimb la cfr cam greu cu braga si manchester

Răspuns utilizator avertizat
| Madalina285 a răspuns:

Nu cred ca Cfr are mari sanse, dar totusi poate incerca sa termine pe 3 ca sa ajunga in Europa League.Pe cand si Stelei ii va fi greu, dar cu putin noroc va putea sa treaca mai departe.

| crs122 a răspuns:

Steaua are mari sanse iar cfr cluj va termina pe locul 3

| dZZanK a răspuns:

Amandoua echipele au nimerit in grupe acceptabile, mai ales Steaua. CFR s-ar putea califica cu putin noroc, in schimb Steaua ar trebui sa se califice. Funda?

| AshleyB a răspuns:

CFR se poate descura in grupa sa ia cateva puncte in jur de 5 maxim. Sper sa fie pe locul 3 care duce spre Europa League... Nu tin cu CFR dar daca este din Romania trebuie sa-i sustinem, orice echipa ar fi. Cat despre steaua are o grupa accesibila. Poate termina pe locul 2. Are un lot bunicel. ( Sunt fata... big grin )

| edytza2000 a răspuns:

Salut! Dupa parerea mea, Steaua bate acasa pe Molde si pe Copenhaga, si restul' meciurilor face egal, deci in jur de 10 puncte.CFR are echipa buna si cred ca bate pe Galata in Gruia, posibil si pe Braga, dar nu se califica, poate foarte greu in E.L.