| AnoNim1432 a întrebat:

Credeti ca ne calificam la campionatul mondial fotbal din 2014?winking

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne calificăm.

| GregHouse a răspuns:

Sincer, nu. Iar daca ne calificam, ne facem de ras. Nu avem mentalitate, patriotism si lot compact, mereu facem rotatii si chemam la echipa pe unu' sau pe altu' care da 2-3 goluri intr-un meci si dupa aia nu mai prinde poarta nici din 2 metri. Nu asa se face treaba...

| leftside a răspuns:

Nu prea cred, la ce selectie face barbugiul de Piturca, e foarte greu.

Răspuns utilizator avertizat
| Justrollin a răspuns:

Cu ce sa ne calificam? specimene gen tanase care nu stiu sa bata un out? cu jucatori care au pile si ajung la nationala(sunt reprezentati de fratii becali)specimenele de la conducerea fotbalului romanesc care jignesc jucatorii care au o treaba cu fotbalu,si nici macar nu ii cheama la nationala? pe locul excrementului ala de tanase trebuia sa joace sanmartean,s.a.m.d., sunt roman, si as vrea ca echipa sa se califice, dar sincer, slabe sanse, succes in continuare ce sa zic, sa vedem ce o sa faca cu Turcia si Olanda

| RammsteinHH a răspuns:

Pana in 2014 mai este de mers laughing
oricum nu ne calificam

| Tyrr a răspuns:

Mai mult de 99% sunt sigur ca nu. ave m fotbalisti buni, dar orce "post" in romanica se plateste...asa ca la meciuri ai sa vezi veri si cunostinte ale unor persoane importante din footbalul romanesc!