| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cu ce echipe credeti ca o sa pice CFR CLUJ în grupa de EUROPA LEAGUE?

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Conteaza? Macar sa joace ei bine si sa depaseasca grupele.

| Lucian4 a răspuns:

Ai aflat? cfr cluj, as roma, young boys, cska sofia in grupele europa lig, 2020

| anonima188888 a răspuns:

Sa speram ca nu cu vreo echipa prea tare, ca n.au șanse altfel.

| Drimmero a răspuns (pentru anonima188888):

Si cum vrei sa vezi valoarea adevarata daca pica cu pardafele Europei? Asa va place voua sa pice doar cu anonimi, eu as vrea sa pice cu Arsenal.

| Lucian4 a răspuns (pentru anonima188888):

Prea tare? Sa inteleg ca vrei echipe egale sau mai slabe decat cluj?, niciodata prea tari! Cum vrei sa-si dovedeasca valoare echipe romanesti in europa daca joaca cu anonimi? La nivelul asta, toate sunt bune. ''Bune fata de cine'' te intrebi? Bune in comparatie cu ehipele care au pierdut para acum in cel 3 etape de preliminarii.

| anonima188888 a răspuns (pentru Drimmero):

E chestia ca, campionatul romanesc e cam slab si daca pica cu o echipa dintr-un campionat puternic sansele sa ajungă mai departe fapt pe care ni.l dorim cu totii sunt mici, asa ca am avut noroc pentru ca au picat cu echipe de nivelul lor cu exceptia as romei care sunt o echipa foarte buna, dar sofia si berna sunt de batut