| Mimo2 a întrebat:

Cum as putea sa imi maresc bicepsul, tricepsul si antebratul acasa?
mentionez ca gantere nu am!
imi puteti recomanda niste exercitii?
FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| presus a răspuns:

Cu greu acasa, mai usor era sa-ti faci un abonament la sala, acolo aveai aparate si conditii mai bune, in fine. Pentru triceps, poti face flotari, 4 serii a cate repetari poti executa. Pentru biceps, poti face tractiuni, gaseste o bara, unde sa te poti ridica. Iar pentru antebrat, ti-as recomanda un flexor (15lei), sau gaseste o minge mica de cauciuc si strange-o repetat in pumn pana simti ca te arde antebratul. Executa flotari in pumni, si astea ajuta putin. Spor!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand,ai nevoie de un corp facut pentru exercitii,daca este mai plinut corpul tau si mai "grosos" un pic,va fi mai greut, ridica greutati, fa genoflexiuni, flotari, abdomene, chestii din astea basic.

Acum cateva luni faceam aproape zinlic abdomene genoflexiuni flotari si dianstea 100 zilnic si am vazut ceva diferenta, daca m-as "chinui", as putea face si patratele.

| christall a răspuns:

Flotari

| Stelistu_Alex_1995 a răspuns:

Abdomene, Genuflexiuni,
Flotari