| 09carovin09 a întrebat:

Cum imi pot incorda abdomenul? Adica mi se vad muschii de sus, dar pe aceia de jos nu stiu cum sa ii incord, cum sa ii incordez?laughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai slabeste si ai sa vezi laughing poate!

| TheStrategist a răspuns:

Nu știi cum să îi încordezi pentru că nu ai antrenat destul acea parte de abdomen. Iar ca să se vadă trebuie să ai un procent de grăsime mai mic.

| AndreiAndreiP a răspuns:

Salut, partea de sus a abdomenului apare mereu prima, apoi trebuie sa dai grasimea jos ca sa se vada si patratelele de jos, in acelasi timp e bine sa faci exercitii care se focuseaza pe lucratul partii de jos a abdomenului, pentru a ii intari si defini. Daca esti la inceput de sala sau nu faci sala, poate ca nu ai patratelele de jos atat de definite incat sa simti cal e incordezi cu adevarat. Daca faci sala, ai sa vezi ca poti incorda muschi pe care nici nu stiai ca ii ai inainte.