| Daniel235 a întrebat:

Cum ma pot incorda la spate? Adica tot incerc si tot incerc si nu imi iese, cum pot?
Muschi am cu siguranta, dar nu stiu sa am incordez.
Funda!

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Serios? Muschi ai cu siguranta?

Cate discuri legi de tine cand faci tractiuni? ( la tractiuni spatele intra cel mai mult ).

| Daniel235 explică (pentru Cosmin86):

Faci in jur de 40-50 de tractiuni corecte, fara discuri si am 75 de kg, vrei sa fiu un monstru sa fac atatea cu discuri? Mai bine taceai si nu te bagai in seama

| Cosmin86 a răspuns (pentru Daniel235):

40-50 corecte? arata un clip, eu cred ca faci maxim 5-6 corecte.

40 corecte abia face sorin toma, care e sportiv de performanta.

Copii mici si firavi, fac ei 40-50 corecte!

| K0sti a răspuns:

Ia-ti o coarda!

| Moonlight15 a răspuns:

Tractiunile rege copile, nu alea amarate pentru biceps.