| PorcușorulDeGuineeaV a întrebat:

Cum invat sa fac perfect miscarile lui Brock Lesnar din UFC,wrestling, kickbox. multumesc

Răspuns Câştigător
| ItachiUchiha a răspuns:

Cauta pe google si pe youtube si acolo o sa gasesti.

8 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

Iti trebuie anii de experienta sa stii sa te lupti bine. sa zicem minim 5 ani si maxim 30 de ani. papa

| diannna38 a răspuns:

Pai F5 se face prin ati lua adversaru in spate si ai l-ai arunca intr - o directie si pe spate sau Chimura ai aplici forta pe cele 3 puncte a maini glesna maini cot si umar si restul sunt usoare cum ar fi genunchi in burta si pumni

| gaby140 a răspuns:

N-ai de ce! Dar mai bine invata miscarile lui John Cena care au un mai mare impact asupra adversarului daca sunt facute corect. Si nu uita, ai grija!

| anonim_4396 a răspuns (pentru gaby140):

Impact asupra adversarului. In wrestling. Lol. Ai scos-o.

| REDded a răspuns:

Integi tu, ca sa le faci ca si el sau ca orice sportiv trebuie zi si noapte sa te antrenezi, vorbele lui TUTU "eu adorm si ma scol in sportzal"treba sa fii zadrot ...si inca una tu dac ai sa stai numa cu gindul la kickboxing la tine sistemul mintal va termina sa judece normal, adica in timpul ce tu te antrenezi mai gandeste-te la o fata sau mai stiu eu...succes!

| BrockLesnar a răspuns:

It is very easy to apply my maneuver Kimura.