| Alex1997fun a întrebat:

Cum pot sa imi fac rezistenta mai mare la efort? Adica sa pot alerga cat mai mult.NU vreau sa merg la atletism!

Răspuns Câştigător
| ChitzulescuCojocaru a răspuns:

Este foarte simplu. Renunta la alimentele nesanatoase(carnea grasa,chipsurile, dulciuri etc.) Iti recomand ciupercile, soia si pestele. Bea apa plata. Te asigur ca o sa functioneze. La basket am reusit sa rezist doua meciuri titular fara prea mult eforthappy Bafta!^^

3 răspunsuri:
| Earthquake a răspuns:

Poti dispune foarte simplu. Trebuie sa-ti faci un program zilnic in care vei alerga 1 ora dimineata si 1 ora seara fara a manca inainte de aceasta.Vei vedea ca peste 2 saptamani vei alerga si mai mult. si tot asa.

| Earthquake a răspuns:

Sper sa reusesti frate! Bafta

| Aliosha a răspuns:

Si exercitii multe, alergari, sprinturi, etc.