| Anonymus228 a întrebat:

Cum pot sa slabesc 10 - 11 kg repede? Ce sa mananc, ce sa nu mananc daca sa fac sala sau nu sau sa alerg si altele care inlocuiesc sala... astept ori ce sfat

Răspuns Câştigător
| zElley a răspuns:

In primul rand schimba gandirea,nu slabi repede,slabitul accelerat poate distruge organismul. Poti manca multe proteine,incearca sa ai mai multe mese pe zi dar mici,cu pauze de gustari intre ele. Daca stomacul tau este prea incarcat el nu reuseste sa digere. Mananca multe fructe si legume de culoarea verde,ard caloriile. Si ca sport daca consideri ca ai vointa poti face si acasa daca doar vrei sa slabesti si nu vrei masca musculara prea lucrata,dar depinde si ce zone,ma gandesc ca vrei sa slabesti la abdomen,picioare,maini. Pentru astea iti recomand alergat, flotari(le poti face cum reusesti, poti sa stai un sfert cu picioarele pe pat si restul jos, daca nu poti sa faci normal, important e ca greutatea sa se duca in brate) si abdomene. In fiecare zi sa maresti numarul cu cate 10/20. Nu incepe deodata cu prea multe si daca o sa ai febra musculara nu trebuie sa renunti, pe febra am citit intr-un reportaj ca se ard mai repede caloriile. Multa bafta!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam greu sa slabesti 10-11 km.

| K0sti a răspuns:

laughing Ii parcurgi! De 3 ori zilnic!