| Beles_Dany_1995 a întrebat:

Cum pot scapa de grasimea corporala..adica am abdomen conturat si nu se vede chiar bine. tongue Am program sportiv adecvat...dar totusi nu da destule rezultate; eventual niste exercitii? ceva?

1 răspuns:
| SQueeZer a răspuns:

In primul rand Muschii nu cresc peste Grasime happy. Regula de Aurlaughing. Daca vrei sa faci muschi prima data faci exercitii de slabit nu de forta...winking La orice sala exista un Instructor care te coordoneaza mai bine decat noi si care te ajuta la exercitiihappy...Succes!