| Eron a întrebat:

Cum poti ajunge instructor de fitness?Exista vreo facultate pentru asa ceva?Cam cat castiga un asemenea instructor?Doresc cat mai multe detalii in domeniu.

2 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Cat castiga? 650 lei si 21 de bonuri castiga instructorul de la sala unde ma duc eu...maruntis. Nu poti trai doar din asta. Asa cum s-a mai spus poti sa faci un curs pentru asta.

| AdyP20 a răspuns:

Dai 600 de lei si faci cursul. Insa ai putine sanse sa te angajezi. Toti cei care au sala sunt si instructori.