| HelpMe4Life a întrebat:

Cum sa faci corpul sa produca in mod natural testosteron? si a doua intrebare este:Cu ce afecteaza mas. turbarea in sport?

Răspuns Câştigător
| HoudiniMagic a răspuns:

1. Testosteronul il creezi prin alimentatia ta si prin tipul de sport practicat.
2.Te afecteaza deoarece tu elimi testosteron in momentul acela, iar asa corpul tau va avea mai putin testosteron.

| HelpMe4Life explică (pentru HoudiniMagic):

Funtioneaza uleiul de peste?

3 răspunsuri:
| ion1731 a răspuns:

Fa sport si testosteron va aparea.
Cei ce injecteaza testosteron sau se ocupa cu prostii de genul se vor trezi intr-o buna zi ca fara injectari nu pot produce testosteron.Cu alte cuvinte pot deveni fetite happy - gluma exagerata dar care are adevar

Răspuns utilizator avertizat