| Ririru a întrebat:

Cum sa mananc sanatos, dar sa nu slabesc? ( Acum ca mi-am propus sa ma duc la sala sa ma tonific, nu vreau nidecum sa slabesc ca deja sunt foarte slaba) niste retete mi-ar prinde foarte bine.

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Mentine 2000 kcal pe zi

| Christian826 a răspuns:

Daca esti cea din poza nu trebuie sa mergi la sala ca arati superb esti foarte sexy toate femeile doresc sa aiba un corp asa de sexy insa degeaba manaci sanatos daca nu faci miscare ca o sa iei pe tine ceva greutate si daca manaci sanatos cu mai putina miscare nu o sa se vada deloc daca iei ceva in plus sau daca dai jos din grutate

| Cosmin86 a răspuns (pentru Christian826):

Nu ai explicat nimic concret

| Christian826 a răspuns:

Cum sa nu ma am spus cum sa mananca sanatos ca sa nu slabeasca si ce sa faca
mai bine daca manaci mai multe ori pe zi insa mai putin decat sa mananci de doua ori sau de trei ori dar mai mult deodata