| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de celulita? Fara creme. Puteti sa-mi dati exemple de exercitii fizice?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu creme, fără creme de ea nu scapi, sunt persoane extrem de slabe și au celulită.
Multă mișcare fizică zilnic, evită dulciurile, făinoasele, alimentele preparate industrial, consumă ceai de soc, apă plătă minim 2 litri pe zi.
Pa, pa.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Mergi la sală. Te vor ajuta persoanele specializate, adică instructorii. Cu siguranţă ei ştiu mult mai bine ce exerciţii necesită corpul tău pentru a-i oferi un aspect mai frumos.
Pa-pa.

| RochEq a răspuns:

Buna seata breacati zonele cu celulita cam vreo 30 min cam asa apoi poti face si putin sport

| Paul1498 a răspuns:

Simplu alearga... faci doar alergari dar si sa mananci multe fructe si legume dar in special merle te ajuta foarte mult.

| LlamaWSS a răspuns:

Creme sunt egale cu 0.
Cunosc multe persoane cu asa ceva.
Mergi in parc si alergi, sau macar incearca cel putin sa faci miscare sa te mai plimbi pe afara, sa nu stai mult jos pe scaun.