| Mehh a întrebat:

Exista exercitii fizice ca sa scap de celulita?Functioneaza?
Si cam cat de repede?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PinkPanter a răspuns:

Da exista, functioneaza si in vreo maxim 2 luni arati mult mai bine!

| juky12 a răspuns:

Unul dintre cele mai bune programe pentru fitness este p90x.daca vrei sa dai jos celulita si doar atat poti sa faci cardioX din cadrul programului desi eu as recomanda sa faci toate rutinele dupa calendarul care til dau ei. daca te tii de el in maxim 2-3 luni o sa vezi diferenta

| Mucuta_George_1968 a răspuns:

Ar mai fi si alta solutie care a fost testata pe mai mult de 10 persoane timp de cateva saptamani si care a dat rezultate neasteptat de bune la toate persoanele indiferent de varsta...Metoda este prin elecrostimularea zonei afectate de celulita cu ajutorul unui aparat.Este ieftin dar efectul este vizibil dupa cca 7-14 zile de utilizare.