| deyaaaa a întrebat:

Cum slabesc mai repede? alergand sau mergand cu bicicleta?

19 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Alergand pe langa bicicleta!

| ErrorFound a răspuns:

Alergand.

| Grimmjow69 a răspuns:

Renunta la gustari!
Si da alergand sau incearca Pastile de slabit, mananca multa salata verde(amestec de mai multe tipuri de salata, ca sa aiba gust!)

| ReusxD a răspuns:

Daca vrei sa slabesti repede, te indrum sa alergi pe jos 1-2 ore..si cate o pauza in 2-3 saptamani ai sa vezi ca o sa dea rezultate.

| Wehes a răspuns:

Niciuna din cele enuntate de tine.
Alimentatie ( 90 % )
Si daca chiar vrei efort fizic, Cardio ( ''Alergand'' vorba ta )

| aLeXaNdru145 a răspuns:

cu ambele poti sa slabesti.
dar dupa mine ar fi, sa alergi.

| KnowEverything a răspuns:

Alergand pe bicicleta big grin

| DownTheStairs a răspuns:

Eu zic ca alergandhappy

| gvdgdsgvdgvdgd a răspuns:

KFC

| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Alergand clar!

| robertp1 a răspuns:

Alergand, si poti practica si aceste exercitii pentru a "arde" grasimea de pe abdomen si intreg corpul http://www.youtube.com/watch?v=is3RfE9sils

| Mihai11 a răspuns:

Sunt bune amândouă variantele, deşi zic că alergatul te ajută mai repede.

| ale7 a răspuns:

Daca si alergi si mergi si cu bicicleta sigur o ai rezultate mai bune decat doar alergand sau mergand cu bicicletawinking

| Cata980 a răspuns:

Dupa parerea mea alergand!winking

| Cata980 a răspuns:

Alergand!

| FeeLGooD a răspuns:

Normal ca mergand cu bicicleta dar la viteze mai grele(si este si mai distractiv)big grin

| Stefan00067 a răspuns:

Alergand dar nu 2-3 metri! Vro 1km pe zi.

| MadaLayn a răspuns:

Alergind fiind ca daca aleri suzi mai repede iar prin asudat se elimina grasimea