| FilipRye a întrebat:

Cum sutezi mai bine la fotbal cu spitul sau cu siretul?

Răspuns Câştigător
| Danger a răspuns:

Sa iti spun cum e treaba.Cand dai cu spitul mingea prinde viteza dar nu are directie.Cu sireul mingea se duce un pic mai incet(depinde de piciorul fiecaruia), dar sutul este mult mai precis. Spune-mi cati fotbalisti ai vazut ca dau cu spitul?

4 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Cu șiretul bineînțeles

| unknownn a răspuns:

Cu interiorul,exteriorul,latul, siretul depinde de caz, niciodata cu spitul! Cu spitul strici mingea si dai si ca dracu

| CayusMoise a răspuns:

Cand sutezi ridica piciorl mult in spate si apoi sutezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca cu spitul dai mai tare si nu prea nimeresti asa zic dar poate tu il nimeresti de poarta vorbesc