| Gabriel1 a întrebat:

Cum vi se pare programul acesta?
Luni- piept+abdomene
Marti-spate
Miercuri-Umeri+Trapez+abdomene
Joi-Picioare +abdomene
Vineri-brate

Am nevoie de mai multe abdomene,da,stiu ca unii trateaza abdomenul ca orice alta grupa, insa ce parere aveti despre restul programului?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Mi se pare ok, doar ca as scoate abdomenele de miercuri, lucreaza abdomenul doar marti si joi, daca tot vrei sa-l lucrezi mai mult

21 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

De la spate la umeri ai prea putina pauza. sfatul meu e sa sucesti zilele de miercuri si joi. si pune abdomenul luni-miercuri-vineri, nu 2 zile consecutive. recuperarea de la umeri pana la brate mi se pare mai usoara decat de la spate la umeri.

| Gabriel1 explică:

Astept raspunsul unor experimentati...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte foarte bun vreau si eu sa il folosesc il mai indateliezi de exemplu cu spate sa zici ce faci la spate te implor!

| Gabriel1 explică (pentru anonim_4396):

Cat despre voi 2, intrebati-ma prin mesaje ce vreti sa stiti.happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gabriel1):

Imi spui asa ca sunt junior ca nu am 10 zile pe site cucontul ista si nu pot sa trimit mesaj imi spui te rog asa?

| Gabriel1 explică (pentru anonim_4396):

Depinde de fiecare sala ce aparate au, in plus mai vezi si de la altii, iti mai explica cum se fac.happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gabriel1):

Zi-mi tu! Te rog

| Gabriel1 explică (pentru anonim_4396):

De unde sa stiu eu ce aparate sunt la sala la care te duci tu?

| AdiAdrian1995 a răspuns:

Mda...as vrea si eu la fel ca merlin99 s aspecifici ce faci pentru spate picioare si tot te rog frumos

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdiAdrian1995):

MErci ca esti de partea mea!

| deathy a răspuns:

Programul este bun cu exceptia abdomenului care il faci prea des.Si odata pe saptamana este indeajuns. Poti face cum a spus si Cosmin.Il scoti miercuri si faci doar luni si joi.Sa ai spor.

| yocata10 a răspuns:

Pai frate nu prea e indicat sa faci asa, adica abdomene cam zi de ziwinking
muschiul trebuie sa se odihneasca putin, de ex eu faceam luni piept+biceps, marti spate +triceps, miercuri umeri cu trapez, joi abdomene cu picioarewinking iar vineri piept cu biceps, si cica tot era cam incarcat, deci nu poti sa faci in fiecare zi abdomenewinking trebuie sa se mai relaxeze muschiul sa poata lucrawinking deci daca vrei uite poti sa-ti faci un program ca al meu dar vinerea in loc de piept cu biceps fa si u adbomene cu ce vrei sa lucrezi mai tarewinking spor la lucruwinking fundabatting eyelashes? :happy

| yocata10 a răspuns:

Nu e indicat asawinking de ex eu fac luni si vineri piept cu biceps, marti umeri cu trapez, miercuri spate cu triceps iar joi picioare cu abdomene, asa le am eu grupate dar daca u vrei sa-ti lucrezi abdomenul poti lunea si vinerea sa faci abdomen in loc de pieptwinking
sa se poata relaxa muschiul. altfel nu se lucreaza degiaba faci zii de zi abdomen ca nu prea se lucreaza,winking

| Cosmin86 a răspuns (pentru yocata10):

Faci piept si biceps de 2 ori pe saptamana? Vezi ca nu e prea bine, bicepsul participa si la exercitile pentru spate, deci de fapt il lucrezi de 3 ori pe saptamana si asta inseamna supra-antrenament. Lasa piept+biceps o singura data pe saptamana

| yocata10 a răspuns:

Sc am dat de 2 ori ca am crezut ca nu s-a datwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru yocata10):

laughing

| yocata10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dc razi ma?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru yocata10):

Ai crezut ca nu s-a dat laughing) Asa am patiti si eu doar sa ma asigurrolling on the floor

| yocata10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da bag pl, m-am uitat la raspunsuri si nu mi-a aparut, si am mai dat odata x-( am mai patit de vreo cateva ori laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru yocata10):

laughinglaughinglaughing Asa am patiti si eu vezi sa nu raporteze altiiwinking

| Acselush_Acsel_1989 a răspuns:

Tu ce vrei de fapt? Abdomen striat sau patratele mari? in rest schimba marti cu joi adica luni piept, marti picioare, miercuri spate, joi umeri si vineri brate