| beastmode87 a întrebat:

Daca fac 50 de abdomene si 12 tractiuni pe zi sunt sanse dezvolt un piept ca a lui arnold fara sa iau proteine sau alte prostii care iti afecteaza sanatatea pe termen lung si de la care iti atarna pielea

5 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Nu stiu ce sa zic ca arnold merge pe 70.

| Moonlight15 a răspuns:

Singurii prosti sunteti voi... Puteti sa va uitati cate intrebari la misto a pus omul asta inainte...

| Zacase a răspuns:

Ai sanse doar sa ramai prost rolling on the floor

| alin100 a răspuns:

Cu tractiuni, si cu abdomene nu vei face niciodata piept.

| KwonJiyongParkJimin a răspuns:

Abdomenele lucreaza abdomenul cum e si normal. Ar trebui sa ai si un stil de viata sanatos, sa nu mananci tot felul de chestii.