| PentruCaAutomobile a întrebat:

Daca fac in fiecare zi abdomene (4 seturi a cate 20 de repetari fiecare), imi vor aparea patratelele, si daca da, in cat timp?

5 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=v0XWo5OLnZg
Uite fa programul asta o data la 3 zile si-ti vor aparea patratelele in cateva luni undeva 4-5 dar voi observa schimbari rapide, in cam 3-4 saptamani

| neutrino a răspuns:

Dureaza cateva luni bune, dar depinde si de grosimea stratului de grasime pe care il ai.

| Jigokunokishi a răspuns:

Tine-te de treaba si o sa obtii rezultate. Incearca sa faci mai multe feluri de abdomene si o alimentatie sanatoasa, bogata in proteine contribuie si ea la rezultate bune.
https://www.youtube.com/watch?v=y5LSbW5EfxU
Urmareste sfaturile lui Valentin si crede-ma ca o sa obtii rezultate foarte bune. Numa bine!

| dyk3yy a răspuns:

In fiecare zi =cel mai prost antrenament din lume. Cauta pe culturism.ro antrenamente si citeste tot, si despre alimentatie.

| Loredanamdk a răspuns:

Cu abdomene nu faci patratele, ci lucrezi doar partea de sus a abdomenului (nici macar tot abdomenul)

Citeste aici si daca vei face asa vei vedea rezultatele http://hunkbody.ro/10-secrete-pentru-un-abdomen-6-pack-patratele/