| Vrahvrah a întrebat:

Daca incep si ridic toata ziua greutati si fac flotari, in cat timp bratele mele vor fi mai puternice si mai groase?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Antrenamentul se face organizat, cu maxim 8 repetari pe serie ( poti peste, maresti greutatea ), si nu cu niste AMARATE de flotari banale, ci cu exercitii adevarate, la sala ( indreptari cu haltera, impins cu haltera, presa militara, genuflexiuni cu bara, flotari la paralele unde ai tot corpul in aer, etc. ).

Si muschii se dezvolta in zilele de pauza, dupa un antrenament intens lasi mushciul sa se odihneasca, timp in care MANANCI multe proteine.

Stii macar ce mancaruri contin proteine?

Răspuns utilizator avertizat