| Jake18 a întrebat:

Daca Merg la sala de 3 ori pe saptamana. unde alerg 20 min si de restul 30 min dau la aparate ma ajuta sa slabesc?
Adica mai mananc odata la 2 saptamani o punga de chips sau cateva dulciuri...
Nu prea ies pe afara stau in casa acum cat e frig. dar in casa stiti cum e nu fac miscare...
Adica voi ce parere aveti ce sfaturi imi dati?

1 răspuns:
| cristi1505 a răspuns:

Da e ok, dar te-as sfatui sa lasi banda pentru sfarsitul antrenmentului deoarece atunci arzi mai multe calorii.Sa faci mai inati antrenamentul cu greutati, iar dupa bagi cardio.Asa vei evita riscul de a fi prea obosit la antrenementul cu greutati.