| differntlife a întrebat:

DAU FUNDA!
hey TPU! am nevoie urgent sa cumpar ceva cu chicago bulls (fes mai exact) si nu prea am incredere in cumparaturile online. unde pot gasi in Ploiesti sa cumpar? multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Nu gasesti in Ploiesti, ar trebui sa intri pe eBay si sa cauti acolo, daca nu iti place produsul sau nu respecta descrierea iti primesti banii inapoi! happy sper ca te-am ajutat, funda? big grin

| differntlife explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Mmm. nu prea vreau sa comand pe internet. in plus dureaza ceva pana vine si daca nu imi place este si mai rau. trebuie sa cumpar in maxim 2 zile.