| Ravenborn a întrebat:

De ce sport m-aș putea apuca la 15 ani? big grin

7 răspunsuri:
| Dintrebare a răspuns:

Depinde ce se poate face in orasul tau. Ideal ar fi sa incerci un sport de grup. Asa ai ocazia sa iti mai faci si prieteni, sa socializezi. Deci ai putea incerca fotbal sau baschet. Sau daca iti plac sporturile in care esti pe cont propriu, atunci ceva lupte, box. Daca stai intr-o zona de munte, iarna poti face schi, placa.

| LimonadaBaa a răspuns (pentru Dintrebare):

Si la sporturile individuale socializeaza, pentru ca nu-i numai el in sala aia.

| Ravenborn explică (pentru LimonadaBaa):

Sunt fată :3

| LimonadaBaa a răspuns:

Poti sa te apuci de ce vrei tu, numai sa-ti placa ce faci.Dar nu te astepta sa poti face performanta in orice sport.

| WhiteTheShowZ a răspuns:

Pai ti-as recomanda sa faci Sala sau Fotbal sa te uiti la scheme pe net sau basketul sunt foarte benefice astea 3...

| Anonimus13579 a răspuns:

Încearcă Zumba

| Patras_Iustin_2000 a răspuns:

Cam multe. Ți-aș recomanda sa inceri : ciclism, alergare, skateboard, role, poate fotbal.