| Iulian09 a întrebat:

Dupa 2 luni de sala nu se vede diferenta la piept deloc, putin cand incord atat.De ce? Multumesc!

7 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Pentru ca e prea putin. Toata lumea se asteapta ca dupa o luna 2 de sala sa vada diferente colosale. Diferentele le vei vedea daca iti faci acum o poza si iti mai faci o poza peste un an.

Deci odata tu nu poti sa observi diferentele la tine de la o zi la alta, dar alte persoane care te vad mai rar, poate vor observa.

Iar in al 2-lea rand nu ai cum sa vezi diferente intr-un timp atat de scurt.

| FitMonkey a răspuns:

Probabil nu ai un antrenament si alimentatie bine pus la punct.

| deeyutzza94 a răspuns:

Pai diferentele nu se vad intru-un timp atat de scurt. Tebuie sa mai astepti ceva timp. Daca ai si o alimentatie potrivita e totul ok.

| Dezent a răspuns:

Daca nu se vede nici o diferenta inseamna ca ai lucrat gresit sau ai folosit greutati prea mici ...si daca chiar iti doresti sa cresti in masa musculara mult mai rapid iti recomand sa folosesti suplimente sportive..de ex proteine..si eu fac sala si inca de la inceput al folosit un produs de la muscletech pe nume nitrotech

| fruittella a răspuns:

Poate pentru ca la piept ai facut numa in exterior. nu si in interioru pieptului. Fa flotari cu palmele apropiate. si vei simti la piept!

| FitMonkey a răspuns (pentru fruittella):

Flotarile alea lucreaza tricepsii.

| Stefan_Alexutz_1996 a răspuns:

Tu trebuie sa iti faci si o cura in care sa nu mananci:carne de porc, vita, etc doar de peste si sa nu mananci paine