| Cristinel1994 a întrebat:

Dupa cate luni de luat proteine se vede ceva la masa musculara? +sala

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

În două maxim trei luni, dacă iei proteine de calitate şi te ţii de sală.

6 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Totul depinde si de restul alimentatiei. Degeaba iei suplimente cu proteine daca nu mananci ce si cat trebuie in rest

| Cosmin86 a răspuns:

Suplimentele sunt cel mai putin importante, deci daca te bazezi doar pe ele o sa ai rezultate foarte slabe

| alinexexeexexex a răspuns:

Cu sigudar trebuie sa menti daca nu vei arata foarte gras

| EuYoNuT a răspuns:

Daca te antrenezi de 5 ori pe saptamana, cam in 1-2 luni vei vedea diferenta de acum.
Incearca sa dormi mai mult, macar 8 ore pe zi deoarece atunci creste musculatura.

| Legolas10 a răspuns:

In 2 luni maxim.

| epvpgj123 a răspuns:

Depinde de calitatea proteinelor, mesele tale zilnice, orarul tau, intensitatea exercitiilor la sala, somnul si consecutivitatea acestora de mai sus