| Mariobordean a întrebat:

Dupa un ciclu de turinabol de 7 saptamani se va pierde masa musculara?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu cunosc exact cazul acestui steroid de aceea poate nu te va incanta raspunsul meu. Ca fost sportiv am cunoscut si baieti care au luat steroizi injectabili, stiu ca unii dintre ei isi mentineau proportiile facand sala in continuare si avand un aport proteic ridicat, consumau proteine de calitate. Dar nu stiu denumirile substantelor pe care ei si le-au administrat.
Din punctul meu este gresit, doar daca as fi profesionist in culturism as administra si asta doar in competitiile care nu fac teste. Salut

| SkandallKamataru a răspuns:

Da, se pierde masa musculara mai ales daca folosesti cantitati mari si nu iei pct, pentru ca nivelurile tale naturale de hormoni sunt la pamant.