| Alcapone234 a întrebat:

Turinabol sau winstrol pentru masa? Mi se pare că au mai puține efecte secundare decât restul

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Ba eu nu sunt deloc de acord cu raspunsul celui de sus. Imi place ca se pun intrebari din astea. '' Lasa steroizii'' nu merge, el tot o sa faca ce vrea, in schimb daca ai experienta, ai putea sa-l indrumi cum trebuie. Winstrol e folosit mai mult ca prep inainte de competitie, clar dintre cele 2, Tbol.

| Alcapone234 explică (pentru N0xEterniS):

Respect,rege, corect daca cineva vrea sa bage el tot va baga ...decât să îi zici sa lase steroizii nu va asculta și o să bage ceva după capul lui și s-ar putea alege cu multe efecte secundare...mai bine ii recomanzi ceva mai bun care nu ii va afecta atât de mult sănătatea și va fi mai ok decât să îi zici ca nu sunt buni și astealaughing oricum multi și au creat o impresie proasta despre steroizi, daca aud că afectează inima, ficatul se sperie, dar dacă aud că fumatul afectează toate astea, mai cauzează și cancer nu se sperie.Nu cred că au murit mai mulți din cauza steroizilor decât din cauza fumatului

| Alcapone234 explică (pentru N0xEterniS):

Încă o întrebare și ai funda, ar fi mai ok testosteronul enatat decat turinabolul?

| N0xEterniS a răspuns (pentru Alcapone234):

Clar. Cel mai safe ar fi test, fie Cyp sau Enth si in functie de ciclu, vezi cum e, daca vrei pct sau nu etc dupa adaugi si alte chestii, cum ar fi tbol.

4 răspunsuri:
| Moise1243254 a răspuns:

Winstrol se ia pentru definire, din intrebarea ta se observa lipsa de experienta, stii ce e proteina? lasa steroizii in ranga mea