| Adryan_Zokyy_1974 a întrebat:

E bun acest program de antrenament?

Ziua 1: Spate - abdomen
Ziua 2: Brate - biceps - triceps
Ziua 3: Pauza
Ziua 4: Picioare- Abdomen
Ziua 5: Piept - antebrat
Ziua 6: Umeri - trapez - abdomen
Ziua 7: Pauza

3 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Deja faci o greseala majora, pui abdomenul de 3 ori pe saptamana exact cum cred copii(cu cat mai mult cu atat mai bine)Fiecare grupa trebuie sa o executi o data pe saptamana deci abdomenul 1 data pe saptamana nu de 3 ori.A doua greseala este ca nu lasi spatele liber, aceasta grupa necesita mult efort asa ca trebuie lasata libera cum este si pieptul.

| Syndre a răspuns:

Nu combina picioarele cu nimic. Picioarele, antrenate corect ar trebui să fie extrem de obositoare. Dacă după picioare încă mai ești în stare să antrenezi o grupă, înseamnă că n-ai lucrat destul.
Plus că nu ar trebui să antrenezi o grupă musculară decât odată pe săptămână.

| LupulNecrutator a răspuns:

Da E super